Doładowanie do Virgin Mobile

Na stronie bm.pl istnieje możliwość doładowania telefonu na kartę w sieci Virgin Mobile, która na prostych zasadach udostępnia klientom jedną taryfę. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami zasilenia konta i skorzystania z umieszczonego poniżej generatora doładowań w sieci Virgin Mobile, dzięki któremu cały proces przebiegnie szybko i sprawnie.

Wartości doładowań do Virgin Mobiles

Kwota doładowania Okres ważności połączeń wychodzących Okres ważności połączeń przychodzących
5 PLN 365 dni 425 dni doładuj
10 PLN 365 dni 425 dni doładuj
30 PLN 365 dni 425 dni doładuj
50 PLN 365 dni 425 dni doładuj
100 PLN 365 dni 425 dni doładuj
150 PLN 365 dni 425 dni doładuj

Zasady doładowania telefonu na kartę w Virgin Mobile

Klienci korzystający z telefonu na kartę w sieci Virgin Mobile maja do dyspozycji jedną taryfę opartą o jasne i nieskomplikowane zasady.

W sieci Virgin Mobile możliwe jest dokonanie doładowania na jedną z sześciu wybranych wartości: 5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł oraz 150 zł. Oferta tego operatora wyróżnia się na rynku faktem, że niezależnie od tego, na jaką wartość zasilimy nasze konto, połączenia wychodzące będziemy mogli wykonywać przez okres 365 dni od czasu ostatniego doładowania. Podobnie rzecz się ma w przypadku okresu ważności połączeń przychodzących. Po dokonaniu doładowania możemy bez ograniczeń odbierać połączenia, a także otrzymywać wiadomości tekstowe i multimedialne przez następne 425 dni, co jest bardzo długim okresem w porównaniu do innych operatorów, działających na polskim rynku.

Virgin Mobile w Polsce

Należąca do miliardera Richarda Bransona sieć telefonii Virgin Mobile była pierwszym na świecie wirtualnym, czyli korzystającym z infrastruktury innych sieci, operatorem telefonii komórkowej. W Polsce sieć rozpoczęła działalność w 2012 roku, a od roku 2017 ma w swojej ofercie również usługi abonamentowe.

Sprawdź doładowania u innych operatorów