Autopay

automatyczne płatności za przejazdy na odcinku Nowa Wieś - Rusocin w obu kierunkach AmberOne Autostradą A1

Testuj i rozwijaj
aplikację obsługującą automatyczne płatności za przejazdy

AmberOne Autostradą A1 przez bramki oznaczone AmberGO

Czym jest Autopay?

Autopay to aplikacja mobilna, którą możesz pobrać na swój telefon i dodać w niej swoją kartę, z której będą automatycznie pobierane płatności za przejazd na trasie Nowa Wieś - Rusocin (w dwóch kierunkach).

Co warto wiedzieć?

Nie musisz mieć włączonej aplikacji, aby przejechać przez bramkę AmberGO. Bramki otworzą się na podstawie sczytanych danych z tablicy rejestracyjnej pojazdu, a płatność zostanie pobrana automatycznie z karty podpiętej pod pojazd w aplikacji w momencie zjazdu z autostrady przez bramkę AmberGO.

Kto może korzystać?

W Autopay możesz dodać pojazd z każdej kategorii (oprócz motocykli). Bramki AmberGO dostępne są na wszystkich wjazdach i zajdach na trasie Nowa Wieś - Rusocin w obu kierunkach

Koniec z czekaniem
na bramkach

Wjeżdżając na AmberOne Autostradę A1 skieruj się do bramki oznaczonej symbolem AmberGO. Wówczas system zidentyfikuje pojazd i automatycznie podniesie szlaban, a Ty przejedziesz przez bramkę nie czekając nawet minuty.

Zjeżdżając z autostrady wykonaj ten sam manewr, a opłata za przejazd zostanie automatycznie pobrana z karty, którą podpiąłeś w aplikacji Autopay.

Pobierz aplikację, weź udział w testach wersji pilotażowej i wspólnie stwórzmy rozwiązanie, które usprawni ruch na polskich autostradach.

Ty jedziesz, a to się opłaca - tylko z aplikacją Autopay!

Jedź prosto do celu i nie przejmuj się płatnościami

POBIERZ

Pobierz aplikację Autopay
(Android, iOS)

AKTYWUJ

Załóż konto w aplikacji lub zaloguj się danymi z bm.pl. Wprowadź dane swojego pojazdu i karty płatniczej, którą chcesz użyć do płatności.

KORZYSTAJ

Wjeżdżając i wyjeżdżając z AmberOne Autostrady A1 wybieraj bramkę oznaczoną AmberGO. Ciesz się płynną jazdą, podczas gdy płatność za przejazd dokonuje się sama.

Chcesz płynnie przejeżdżać przez bramki autostradowe?

Wystarczy, że dodasz pojazd i kartę płatniczą.

Zobacz jak to działa