17 Września
2015
powrót do informacji prasowych

Co nowego w bm.pl - sprawdź

​Przygotowaliśmy i wprowadziliśmy kilka zmian w bm.pl, którymi chcemy się z Wami podzielić :)

Od dziś nie będziesz musiał się już zastanawiać, który rachunek jest do zapłacenia, a który jest w trakcie realizacji. Na stronie głównej w widoku zdefiniowanych płatności widoczne będą 3 etapy jej realizacji:
- zapłać – transakcja  do opłacenia,
- oczekuje na wpłatę – czekamy na środki, jeżeli nie dokończyłeś przelewu , możesz anulować transakcję i zlecić przelew jeszcze raz, (wpłacona kwota zostanie wówczas zwrócona w całości na Twoje konto),
- w trakcie realizacji – otrzymaliśmy Twoją wpłatę, jesteśmy na etapie przekazywania płatności do odbiorcy (takiej transakcji nie możesz już anulować).

Anulować będziesz mógł transakcje zarówno z widoku swoich płatności w menu jak i w historii na stronie głównej serwisu. Opcja anulowania transakcji dostępna jest również dla przelewów ekspresowych (znajdziesz ją w szczegółach transakcji w historii).

Ponadto mając na względzie bezpieczeństwo Twoich pieniędzy wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia.  
Twoje przelewy ekspresowe oraz  zdefiniowane płatności będą realizowane bez zmian, jeżeli zawsze będziesz zlecał transakcje ze swojego banku.
Jeżeli otrzymamy wpłatę z rachunku bankowego należącego do innej osoby, transakcja może zostać zatrzymana i zwrócona na rachunek z którego otrzymaliśmy środki, o czym zostaniesz poinformowany.

W ubiegłym tygodniu podłączyliśmy dla Was nowy ebok Energe24. Łącznie do Waszej dyspozycji oddaliśmy, aż 33 eboki. A kolejne już w przygotowaniu :)
Zachęcamy do dodania płatności za pomocą opcji 'Pobieraj dane z eFaktur z serwisu (ebok) Twojego dostawcy'. Przypominamy, że każda w ten sposób pobrana i opłacona faktura zostanie nagrodzona 5% zwrotem pieniędzy.