02 Czerwca
2020
powrót do informacji prasowych

bm.pl zmienia się w Rachuneo

Cześć,

informujemy, że serwis bm.pl zmienia właściciela oraz nazwę.

Od 10.06.2020 r. nowym właścicielem serwisu zostaną Polskie Aplikacje Transakcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-836) przy ul. A. Mickiewicza 10 - czyli właściciel Rachuneo, który przejmie wszystkie prawa i obowiązki wynikające z zawartych w serwisie umów dotyczących konta oraz usługi Płatności (Rachunki).

Serwis bm.pl zmieni nazwę na Rachuneo Płatności. Obecnie serwis będzie dostępny pod adresem bm.pl, docelowo adres serwisu zmieni się również na rachuneo.pl. Nie będzie ona jednak miała żadnego wpływu na działanie serwisu.

Wierzymy, że połączenie zarządzania rachunkami z możliwością znalezienia korzystnej cenowo oferty od dostawcy usług i mediów przyniesie również dla Ciebie wiele korzyści. Usługę znalezienia najlepszej oferty dla siebie i obniżenia rachunków możesz sprawdzić już teraz na Rachuneo.pl.  Serwis Rachuneo istnieje na rynku od 2018 r..

Powyższe zmiany nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji związanych z korzystaniem z serwisu. Dane do logowania w bm.pl pozostaną te same, a historia dotychczasowych transakcji będzie wciąż dostępna po zalogowaniu.

Zakres funkcjonalny bm.pl również pozostanie bez zmian, a usługi doładowań telefonów, płatności za rachunki, przelewy ekspresowe i obsługę płatności z użyciem kart płatniczych, salda i przelewu bankowego wciąż będzie świadczyć Blue Media S.A., co stanowi gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa wszystkich operacji.

W związku z powyższymi zmianami, od 10.06.2020 r. użytkowników zaczną obowiązywać nowe regulaminy: Regulamin serwisu Rachuneo Płatności, Regulamin usługi Płatności, Regulamin Płatności z karty, Regulamin usługi Plus, Regulamin Przelewy, Regulamin Doładowań.

Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.

Dziękujemy, że jesteś z nami! 

Zespół bm.pl