07 Lipca
2019
powrót do informacji prasowych

Automatyczna płatność za autostradę Autopay w aplikacji mobilnej Banku Millennium

Bank Millennium, jako pierwszy bank w Polsce, udostępnił w aplikacji mobilnej usługę automatycznych płatności za autostrady Autopay.

Dzięki temu klienci banku będą mogli przejechać autostradą bez potrzeby zatrzymywania się przy bramkach, a opłata za przejazd pobierze się automatycznie po zjeździe z autostrady.  Usługa dostępna jest w najnowszej wersji aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Bank Millennium to kolejne miejsce po aplikacji Autopay by Blue Media, gdzie użytkownik może dodać pojazd i podłączyć źródło płatności do automatycznych obciążeń za przejazdy autostradą.

W związku z powyższym zmianie uległ Regulamin Serwisu Blue Media. Zmiana dotyczy wyłącznie nowych klientów, nieposiadających konta Autopay, którzy rejestrując konto Autopay używają numeru telefonu i tablicy rejestracyjnej. Dostęp, do Autopay by blue media, klienci będą mogli uzyskać po uzupełnieniu konta Autopay o e-mail oraz hasło, czyli dane niezbędne do logowania.

  1. Nie jestem klientem Autopay, czy mogę dodać pojazd w Banku Millennium?

Oczywiście. Dodając pojazd wraz źródłem płatności z rachunku bankowego, staniesz się jednocześnie klientem Autopay.

  1. Jestem już klientem Autopay i mam pojazd, czy mogę podpiąć źródło płatności w Banku Millennium?

To żaden problem. Wystarczy, że w serwisie bm.pl/ Autopay i w koncie bankowym masz zweryfikowany ten sam numer telefonu. Podczas dodawania pojazdu w Banku, jeżeli numer telefonu i tablica rejestracyjna będą się zgadzać, w pojeździe zostanie zapisane źródło płatności Bank Millennium.

 

Masz więcej pytań? 
Napisz do nas.  

Regulamin serwisu Blue Media